ПРОГРАМА 1-4 КЛАС

ПОНЕДЕЛНИК

Клас/час

Понеделник
1
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
1
2
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
2
3
ФВС
РЕ - ИУЧ
Матем.
РЕ
Матем.
Техн. и пр.
ФВС
Техн. и пр.
3
4
РЕ - ИУЧ
ФВС
Из.Изк.
Матем.
Техн. и пр.
РЕ
АЕ - ИУЧ
ФВС
4
5
Час на кл.
Час на кл.
Из.Изк.
Музика
РЕ
ФВС
Матем.
АЕ - ИУЧ
5
6
С-ка Чобанова
С-ка Любенова
С-ка Неделчева
С-ка Камбурова
Сп./БК-ИУЧ
Сп./БК-ИУЧ
Техн. и пр.
Час на кл.
6
7
ИТ-ФУЧ
С-ка Любенова
С-ка Неделчева
МОСД
АЕ/Тeaтър-ИУЧ
С-ка Чобанова
АЕ - ФУЧ
Мат.-ФУЧ
7
8
С-ка Чобанова
ИТ-ФУЧ
С-ка Любенова
РЕ - ФУЧ
МОСД
С-ка Неделчева
С-ка Камбурова
АЕ - ФУЧ
8
9








9










ВТОРНИК

ВТОРНИК

Клас/час

Вторник
1
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
Т.и пред.
БЕЛ
БЕЛ
Матем.
Матем.
1
2
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
АЕ-ИУЧ
РЕ
БЕЛ
Музика
ЧП
2
3
Матем.
Матем.
ФВС
БЕЛ
ЧО
АЕ/Тeaтър-ИУЧ
БЕЛ
БЕЛ
3
4
Музика
Музика
Музика
БЕЛ
Из.изк.
ЧО
ЧП
БЕЛ
4
5
С-ка Чобанова
С-ка Любенова
РЕ
ФВС
Из.изк.
Матем.
РЕ
Музика
5
6
С-ка-Запрянова
АЕ-ИУЧ
С-ка Камбурова
АЕ - ФУЧ
С-ка Любенова
ФВС
С-ка Неделчева
РЕ
6
7
С-ка Чобанова
С-ка-Цвяткова
С-ка Любенова
С-ка-Славчева
Мат.-ФУЧ
Консулт.
Консулт.
С-ка Неделче
7
8
МОСД
С-ка-Цвяткова
С-ка Любенова
С-ка Чобанова
ФВС
С-ка-Милкова
С-ка Неделчева
С-ка Камбуро
8
9

Рисуване ИКД




МОСД

9










СРЯДА

Клас/час

Сряда
1
БЕЛ
БЕЛ
Матем.
БЕЛ
Матем.
Матем.
БЕЛ
РЕ
1
2
Матем.
БЕЛ
АЕ-ИУЧ
РЕ
ИТ/Екол.ИУЧ
ИТ/Екол.ИУЧ
Матем.
Музика
2
3
ФВС
РЕ - ИУЧ
БЕЛ
Матем.
БЕЛ
БЕЛ
Комп.м.
Матем.
3
4
РЕ - ИУЧ
Матем.
Час на кл.
ИТ-ИУЧ
БЕЛ
БЕЛ
РЕ
АЕ-ИУЧ
4
5
Т.и пред.
ФВС
ИТ-ИУЧ
С-ка Неделчева
ФВС
Час на кл.
АЕ-ИУЧ
Комп.м.
5
6
С-ка-Запрянова
АЕ - ФУЧ
С-ка Любенова
С-ка Неделчева
С-ка Йорданова
РЕ - ФУЧ
Мат.-ФУЧ
АЕ - ФУЧ
6
7
АЕ - ФУЧ
С-ка Любенова
РЕ - ФУЧ
С-ка Неделчева
Консулт.
МОСД
АЕ - ФУЧ
ИТ-ФУЧ
7
8
С-ка Чобанова
С-ка Любенова
АЕ - ФУЧ
С-ка Камбурова
Неделчева
С-ка Йорданова
ИТ-ФУЧ
МОСД
8
9








9

ЧЕТВЪРТЪК

Клас/час

Четвъртък
1
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
БЕЛ
Матем.
Матем.
РЕ
БЕЛ
1
2
БЕЛ
Матем.
БЕЛ
БЕЛ
ЧП
ЧП
Матем.
РЕ
2
3
Матем.
Музика
Музика
АЕ-ИУЧ
РЕ
Из.Изк.
БЕЛ
ФВС
3
4
Музика
Т.и пред.
РЕ
Из.Изк.
Комп.м.
Из.Изк.
БЕЛ
Матем.
4
5
С-ка Чобанова
МОСД
Т.и пред.
Из.Изк.
Музика
Комп.м.
ФВС
ЧО
5
6
АЕ - ФУЧ
С-ка Любенова
С-ка Неделчева
Консулт.
Час на кл.
РЕ
ЧО
Консулт.
6
7
ИТ-ФУЧ
С-ка Чобанова
С-ка-Димитрова
АЕ - ФУЧ
С-ка-Милкова
С-ка Неделчева
С-ка Камбурова
С-ка Любено
7
8
С-ка Чобанова
ИТ-ФУЧ
МОСД
С-ка Камбурова
РЕ - ФУЧ
Kосм.-ФУЧ
С-ка-Чавдарова
С-ка Любено
8
9








9

ПЕТЪК

Клас/час

Петък
1
Ок.свят
Ок.свят
Ок.свят
Ок.свят
БЕЛ
ФВС
ЧП
Матем.
1
2
Матем.
Матем.
АЕ-ИУЧ
Матем.
БЕЛ
БЕЛ
Из.изк.
ЧП
2
3
АЕ-ИУЧ
Из.Изк.
ФВС
Музика
ЧО
Музика
БЕЛ
БЕЛ
3
4
Из.Изк.
Из.Изк.
Матем.
ФВС
ФВС
ЧО
Музика
БЕЛ
4
5
Из.Изк.
АЕ - ФУЧ
РЕ - ФУЧ
Час на кл.
Матем.
РЕ
Час на кл.
С-ка Любено
5
6
Консулт.
С-ка Любенова
АЕ - ФУЧ
РЕ - ФУЧ
Танц/Арт.ИУЧ
Танц/Арт.ИУЧ
С-ка Неделчева
Из.изк
6
7
С-ка-Запрянова
Консулт.
Консулт.
С-ка Чобанова
С-ка Неделчева
Мат.-ФУЧ
РЕ - ИУЧ
С-ка Любено
7
8
С-ка-Запрянова
С-ка Любенова
С-ка-Димитрова
С-ка Чобанова
Kосм.-ФУЧ
С-ка Неделчева
С-ка Камбурова
РЕ - ИУЧ
8
9








9