ТРАНСПОРТ

Маршрут №1 - 7:10ч.

1.Владиславово 7:10ч. 

2. кап. Г.Георгиев 7:15ч.

3. МЦ „Младост“ 7:20ч.

4. ВАМО 7:25ч.

5. Родина 7:30ч.

6. Патриарха 7:35ч. 

7.  Колхозен пазар 7:40ч.

Маршрут № 2 – 7.10ч.

1.ХЕИ 7:10ч.

2. Дубровник 7:10ч. 

3.Базар Левски 7:15ч.

4. Явор 7:15ч.

5. Червен площад 7:20ч.

6. Аспарухово (Джанавара) 7:30ч.

7. Аспарухово (кметство) 7:30ч.

8.Аспарухово (Бункера) 7:35ч.

9. Приселци 7:45ч.

Маршрут № 3 – 7.10ч.

1. Виница 7:10ч.

2. Марек 7:15ч.

3. Евксиноград 7:15ч.

4.Траката 7:15ч.

5. Пикадили 7:20ч.

6. Студентска 7:25ч.

7.Делфинариум 7:25ч.

8. Спортна зала 7:25ч.

9. Севастопол 7:30ч.

10. Община Варна 7:3ч.

11.Полиграфия 7:30ч. 

12.Осми декември 7:30ч.

Маршрут № 4 – 7:00ч.

1.Обзор 7:00 ч.

2. Бяла ( Торнадо) 7:05ч.

3.Юнец (разклон) 7:10 ч.

4.Старо оряхово 7:25ч.

5.Пчелник 7:30ч.

6.Долни Чифлик 7:40ч.

Маршрут № 5 – 7.20ч.

1.Здравец 7:20 ч.

2. Бенковски 7:30 ч.

3. Близнаци 7:50 ч. 

Транспорт -15:00ч.

Маршрут №1,4

1.Камчия – Приселци 15:10ч.

2. Харамията 15:15ч. 

3.Аспарухово (Бункера) 15:20ч.

4. Аспарухово (кметство) 15:25ч.

5. Полиграфия 15:30ч.

6. Община Варна 15:35ч.

7. Червен площад 15:40ч.

8.Спортна зала 15:45ч.

9. Делфинариум 15:45ч.

10.Пикадили 15:45ч.

11.Траката 15:50ч.

12.  Евксиноград 15:50ч.

13.Марек 15:55ч.

14. Виница16:05ч.

15.Базар Левски 16:15ч.

16. Дубровник 16:15ч.

17.ХЕИ 16:20ч. 

18. ВАМО  16:35ч

Маршрут № 2

1.Камчия – Близнаци 15:05ч.

2.Старо оряхово 15:30ч.

3.Долни Чифлик 15:30ч.

4. Бяла 15:50ч. 

5. Обзор 16:00ч.

Транспорт -17:00ч.

Маршрут №1,4

1.Камчия – Приселци 17:10ч.

2. Аспарухово (Бункера) 17:20ч.

3.Аспарухово (кметство) 17:25ч.

4. Аспарухово (Джанавара) 17:25ч.

5.Осми декември 17:25 ч. 

6. Полиграфия 17:30 ч. 

7. Патриарха 17:40ч.

8. Родина 17:40ч.

9.ВАМО 17:45ч.

10.МЦ „Младост“ 17:50ч. 

11. Владиславово  18:05ч

Маршрут №2

1.Камчия – Община Варна 17:15ч.

2. Червен площад 17:15ч.

3. Спортна зала 17:20ч.

4. Делфинариум 17:20ч.

5.Пикадили 17:25ч.

6.Траката 17:30ч.

7. Евксиноград 17:30ч.

8. Марек 17:35ч.

9.Виница 17:50ч.

10. Базар Левски 18:00ч.

11. Дубровник 18:05ч.

12. ХЕИ 18:10ч.

Маршрут №3

1.Камчия – Старо оряхово 17:20ч.

2. Долни Чифлик 17:30ч.

3.Пчелник 17:40 

4. Юнец (разклон) 18:00ч.

5. Бяла 18:10ч.

6.Обзор 18:15ч.

Маршрут №4

1.Камчия – Близнаци 17:10ч.

2. Бенковски17:25ч.

3. Здравец 17:50ч.