Консултации, графици и заявления1

КОНСУЛТАЦИИ - ГРАФИК

ГРАФИК КОНСУЛТАЦИИ с ученици през учебната 2019/2020
Преподавател Предмет Ден уч.час
1 Анелия Петрова Български език четвъртък 8 час
2 Бистра Йорданова Начален етап четвъртък 6 час
3 Божидар Тодоров География понеделник 8 час
4 Вера Статева Руски език сряда 8 час
5 Десислава Николова Начален етап вторник 7 час
6 Добромира Цвяткова Начален етап петък 7 час
7 Евгения Илиева Химия четвъртък 8 час
8 Елвира Нанева Английски език четвъртък 8 час
9 Жейна Златилова Руски език четвъртък 8 час
10 Зорница Вълчева История сряда 8 час
11 Иванка Запрянова Начален етап четвъртък 6 час
12 Илиана Михайлова Физика/Химия понеделник 8 час
13 Калинка Крачева Руски език четвъртък 8 час
14 Камелия Витлиемова ИТ/Информатика понеделник 9 час
15 Кристалина Бороджиева География/Биология понеделник 8 час
16 Маргарита Димитрова Начален етап петък 7 час
17 Маринела Милкова Начален етап петък 6 час
18 Мария Димитрова Български език четвъртък 8 час
19 Марияна Славчева Начален етап петък 6 час
20 Мая Калеева Музика четвъртък 8 час
21 Мина Чавдарова Начален етап вторник 7 час
23 Светла Закрия Български език вторник/петък 8 час
24 Светослава Петрова Английски език понеделник 8 час
25 Симеон Кулиш История сряда 8 час
26 Таня Петкова Математика четвъртък 8 час
27 Таня Станчева Математика четвъртък 8 час
28 Цветелина Герджикова Математика понеделник/четвъртък 8 час
29 Юлия Александрова Английски език четвъртък 8 час

 

ГРАФИК - ПРОВЕЖДАНЕ ВТОРИ ЧАС НА КЛАСА

Класен ръководител Клас Ден Учебен час
1 Иванка Запрянова вторник 6 час
2 Добромира Цвяткова петък 6 час
3 Маргарита Димитрова вторник 6 час
4 Марияна Славчева петък 7 час
5 Бистра Йорданова четвъртък 5 час
6 Маринела Милкова петък 5 час
7 Мина Чавдарова петък 6 час
8 Десислава Николова петък 2 час
9 Светла Закрия вторник 3 час
10 Кристалина Бороджиева вторник 3 час
11 Таня Станчева понеделник 3 час
12 Силвия Крумова вторник 4 час
13 Мая Калеева вторник 6 час
14 Надежда Георгиева четвъртък 7 час
15 Таня Петкова сряда 6 час
16 Елвира Нанева понеделник 3 час
17 Зорница Вълчева 9 понеделник 1 час
18 Мария Димитрова 10а четвъртък 5 час
19 Живко Стоев 10б четвъртък 6 час
20 Жейна Златилова 11а вторник 5 час
21 Светослава Петрова 11б понеделник 7 час
22 Калинка Крачева 12 вторник 5 час

 

ГРАФИК - КЛАСНИ И КОНТРОЛНИ РАБОТИ

 

клас  

Вид изпитване

 

БЕЛ

 

РУСКИ ЕЗИК

АНГЛИЙСКИ ЕЗИК  

МАТЕМАТИКА

 

ЧП

 

БИОЛОГИЯ

 

ГЕОГРАФИЯ

 

ИСТОРИЯ

 

ХООС

 

ФИЗИКА

ИНФОРМА- ЦИОННИ

ТЕХНОЛОГИИ

Входно ниво 27.9.2019 26.9.2019 25.9.2019 1.10.2019 24.9.2019 7.10.2019 30.9.2019
Контролна работа 20.11.2019 31.10.2019 16.10.2019 30.10.2019 13.12.2019 16.12.2019 8.11.2019
Контролна работа 28.11.2019 20.11.2019 27.11.2019 13.1.2020
Контролна работа 15.1.2020
Класна работа 18.12.2019 12.12.2019 11.12.2019
Входно ниво 27.9.2019 Вх.н. 27.9.2019 1.10.2019 30.9.2019 29.10.2019 27.9.2019
Контролна работа 20.11.2019 28.11.2019 18.10.2019 30.10.2019 13.12.2019 6.11.2019 6.11.2019
Контролна работа 12.12.2019 22.11.2019 27.11.2019 10.1.2020
Контролна работа 17.1.2020
Класна работа 18.12.2019 11.12.2019
Входно ниво 25.9.2019 30.9.2019 27.9.2019 4.10.2019 30.9.2019 24.9.2019 30.9.2019
Контролна работа 14.11.2019 30.10.2019 18.10.2019 30.10.2019 13.12.2019 3.12.2019 19.11.2019
Контролна работа 27.11.2019 22.11.2019 20.11.2019
Контролна работа 11.12.2019 17.12.2019
Класна работа 16.12.2019 11.12.2019
Входно ниво 25.9.2019 25.9.2019 1.10.2019 4.10.2019 26.9.2019 24.9.2019 30.9.2019
Контролна работа 14.11.2019 14.11.2019 20.11.2019 31.10.2019 13.12.2019 3.12.2019 18.11.2019
Контролна работа 16.12.2019 18.12.2019 21.11.2019
Контролна работа
Класна работа 16.12.2019 15.1.2020 10.12.2019
Входно ниво 29.9.2019 29.9.2019 25.9.2019 1.10.2019 23.10.2019 30.9.2019 26.9.2019 2.10.2019 24.10.2019
Контролна работа 28.11.2019 28.11.2019 16.10.2019 25.10.2019 20.11.2019 3.12.2019 20.11.2019 5.11.2019
Контролна работа 8.1.2020 17.12.2019 20.11.2019 25.11.2019 3.2.2020 17.12.2019
Контролна работа 8.1.2020 15.1.2020 21.1.2020
Класна работа 17.12.2019 10.12.2019
Входно ниво 27.9.2019 27.9.2019 3.10.2019 1.10.2019 25.10.2019 30.9.2019 25.9.2019 2.10.2019 24.9.2019
Контролна работа 27.11.2019 27.11.2019 17.10.2019 25.10.2019 22.11.2019 9.12.2019 21.11.2019 5.11.2019
Контролна работа 8.1.2020 13.12.2019 21.11.2019 25.11.2019 3.2.2020 17.12.2019
Контролна работа 8.1.2020 19.12.2019 21.1.2020
Класна работа 13.12.2019 10.12.2019

 

Входно ниво 24.9.2019 27.9.2019
Контролна работа 5.11.2019 11.10.2019 14.11.2019 25.9.2019
Контролна работа 29.11.2019 1.12.2019
Контролна работа 12.12.2019
Контролна работа
Класна работа 17.12.2019 12.12.2019
Входно ниво 24.9.2019 19.9.2019 25.10.2019
Контролна работа 5.11.2019 2.10.2019 20.11.2019 25.9.2019
Контролна работа 6.11.2019 1.12.2019
Контролна работа 14.1.2020
Класна работа 17.12.2019 10.12.2019 4.12.2019
9 Входно ниво 27.9.2019 7.10.2019 14.10.2019 1.10.2019 25.9.2019 26.9.2019 27.9.2019 26.9.2019
Контролна работа 27.11.2019 11.11.2019 11.11.2019 5.11.2019 30.10.2019 27.11.2019 26.11.2019 25.10.2019 22.10.2019
Контролна работа 13.12.2019 13.1.2020 27.11.2019 10.1.2020 21.1.2020 28.11.2019
Контролна работа 29.1.2020 9.1.2020
Класна работа 8.1.2020 10.12.2019-I 10.12.2019-I 3.12.2019
Класна работа 16.12.2019-II 16.12.2019-II
10А Входно ниво 25.9.2019 25.9.2019 15.10.2019 2.10.2019 28.10.2019 25.9.2019 24.9.2019 1.10.2019 4.10.2019
Контролна работа 30.10.2019 28.11.2019 12.11.2019 13.11.2019 18.11.2019 11.10.2019 14.10.2019 22.10.2019 18.11.2019
Контролна работа 27.11.2019 20.1.2020 15.11.2019 6.12.2019 7.1.2020 17.1.2020
Контролна работа 19.12.2019
Класна работа 11.12.2019 9.1.2020 16.12.2019 2.12.2019
10Б Входно ниво 25.9.2019 27.9.2019 16.10.2019 3.10.2019 29.10.2019 24.9.2019 25.9.2019 1.10.2019 27.9.2019
Контролна работа 2.10.2019 1.11.2019 13.11.2019 5.11.2019 19.11.2019 15.10.2019 14.10.2019 22.10.2019 19.11.2019
Контролна работа 27.11.2019 3.12.2019 15.1.2020 29.11.2019 13.12.2019 7.1.2020 17.1.2020
Контролна работа 16.1.2020
Класна работа 16.12.2019 11.12.2019 6.12.2019
11А Входно ниво 1.10.2019 26.9.2019 26.9.2019 2.10.2019 31.10.2019 25.9.2019 24.9.2019 27.9.2019 24.9.2019
Контролна работа 19.11.2019 6.11.2019 17.10.2019 23.10.2019 28.11.2019 11.10.2019 25.10.2019 22.11.2019 25.10.2019
Контролна работа 17.1.2020 9.12.2019 12.11.2019 20.11.2019 8.11.2019 29.11.2019 31.1.2020 6.12.2019
Контролна работа 22.1.2020 28.1.2020
Класна работа 17.12.2019 13.1.2020 4.12.2019
11Б Входно ниво 24.9.2019 27.9.2019 17.10.2019 2.10.2019 31.10.2019 27.9.2019 30.9.2019 27.9.2019 24.9.2019
Контролна работа 19.11.2019 25.10.2019 14.11.2019 23.10.2019 28.11.2019 8.11.2019 30.10.2019 22.11.2019 25.10.2019
Контролна работа 14.1.2020 20.11.2019 19.12.2019 20.11.2019 10.1.2020 2.12.2019 31.1.2020 6.12.2019
Контролна работа 29.1.2020
Класна работа 10.12.2019 18.12.2018 16.1.2020 4.12.2019
12 Входно ниво 27.9.2019 8.10.2019 25.9.2019 1.10.2019 30.9.2019 8.10.2019
Контролна работа 19.11.2019 16.10.2019 5.11.2019 27.11.2019 7.1.2020
Контролна работа 21.11.2019
Контролна работа
Класна работа 5.12.2019 17.12.2019 16.12.2019 12.12.2019

 

ЗАЯВЛЕНИЯ